2441/​9042

Et par franske lampetter af forgyldt bronze, støbte med kæmninger, hver med to lysarme monteret til el. Rokokoform, 19. årh.s slutning. H. 46 cm. (2)

Aldersrelaterede spor.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag