877/871
Wilhelm Freddie (f. København 1909, d. sst. 1995)
Komposition. Sign. Freddie 56. Olie på lærred. 55×45.
Proveniens: Galerie Morgan Gummeson's, Stockholm.
Malerier, grafik, fotografier, 7. marts 2018
Vurdering
Hammerslag