891/308
Svensk rokoko spejl i ramme af forgyldt træ udskåret med gennembrudte blomster og rocailler. 18. årh.s midte. H. 167. B. 53.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk
Møbler, tæpper og varia, 27. november 2019
Vurdering
Hammerslag