12021/156
Jean Robert Ipousteguy (f. Dun-sur-Meuse 1920, d. Paris 2006)
Komposition. Tuschtegning 1959. Sign. og dateret med bly. 65×50. Uindrammet.
Let lysrand og små håndteringsmærker.
Kunst, antikviteter & design, 21. maj 2020
Vurdering
Hammerslag