2316/​738

Tom M. Jensen (f. Hellerup 1924, d. 2008)

“Spillemand på græs” og “At jeg gider”. Begge sign. monogram. Olie på pap. 13,5×9,5 og 14×9. (2)

Original stand.

Moderne kunst og design, 18. april 2023

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

2.100 DKK

2.100 DKK
2.000 DKK