2433/721
Johannes Meyer Andersen (f. Skovshoved 1918, d. Ordrup 2005)
Opstilling med blomster. Sign. J. Meyer Andersen, Paris. Olie på lærred. 66×53.
Original stand.
Vurdering
Hammerslag
18 bud
1096725 (Autobud) | ||
1045384 | ||
1096725 | ||
1019336 (Autobud) | ||
1096725 | ||
1019336 (Autobud) | ||
1096725 | ||
1019336 (Autobud) | ||
1045384 | ||
1019336 (Autobud) | ||
1045384 | ||
1019336 (Autobud) | ||
1045384 | ||
1019336 (Autobud) | ||
1045384 | ||
1019336 | ||
1045384 | ||
1019336 |