2433/​721

Johannes Meyer Andersen (f. Skovshoved 1918, d. Ordrup 2005)

Opstilling med blomster. Sign. J. Meyer Andersen, Paris. Olie på lærred. 66×53.

Original stand.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.950 DKK

18 bud

1096725 (Autobud) 1.950 DKK
1045384 1.900 DKK
1096725 1.850 DKK
1019336 (Autobud) 1.800 DKK
1096725 1.750 DKK
1019336 (Autobud) 1.700 DKK
1096725 1.650 DKK
1019336 (Autobud) 1.500 DKK
1045384 1.450 DKK
1019336 (Autobud) 1.400 DKK
1045384 1.350 DKK
1019336 (Autobud) 1.300 DKK
1045384 1.250 DKK
1019336 (Autobud) 1.200 DKK
1045384 1.150 DKK
1019336 1.100 DKK
1045384 1.050 DKK
1019336 1.000 DKK