Elna Fonnesbech-Sandberg (f. København 1892, d. Gentofte 1994)
“Dynamikker”. Sign. Elna FS med datering på bagsiden 1979. Olie på lærred. 92×67.
Proveniens: Kunstnerens familie.
1020311 | ||
837068 |