924/192
Et par rokoko spejle med rester af original bemaling og forgyldning, begge udskårede med gennembrudte rocailler og kæmninger. Nordtyskland, 18. årh.s midte. H. 107. B. 42. (2)
Proveniens: Dansk privatsamling.
Budfrist
Vurdering
Kommissionsbud
Telefonbud