Arne Haugen Sørensen (f. København 1932)
To kompositioner. Sign. A. Haugen Sørensen, XXV/XXV og 78/90. Litografi i farver. Lysmål 56×42 og 61×59. (2)
Papiret er gulnet. Smuds bag glas. Undersøgt i ramme.