2433/​622

Johannes Carstensen (f. Sønderborg 1924, d. 2010, Fårevejle,1949-)

Opstilling, 1984. Sign. Johs C. Olie på plade. 59×37.

Mindre afskalninger.

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag

4.400 DKK

11 bud

1155636 (Autobud) 4.400 DKK
232847 4.200 DKK
1155636 (Autobud) 4.000 DKK
232847 3.800 DKK
1155636 (Autobud) 3.200 DKK
1061711 3.000 DKK
1155636 (Autobud) 2.900 DKK
1061711 2.800 DKK
1155636 2.700 DKK
1061711 2.600 DKK
872185 2.500 DKK