2433/622
Johannes Carstensen (f. Sønderborg 1924, d. 2010, Fårevejle,1949-)
Opstilling, 1984. Sign. Johs C. Olie på plade. 59×37.
Mindre afskalninger.
Vurdering
Hammerslag
11 bud
1155636 (Autobud) | ||
232847 | ||
1155636 (Autobud) | ||
232847 | ||
1155636 (Autobud) | ||
1061711 | ||
1155636 (Autobud) | ||
1061711 | ||
1155636 | ||
1061711 | ||
872185 |