2431/850
Louis Poulsen, tilskrevet
Fire hængende gennemgående afbrydere af bakelit og drejet bejdset træ. Ene med keramisk inderdel. (4)
Almindelig brugsslitage, ridser, mærker og mindre tørrerevner.
Vurdering