2431/849
Skandinavisk design
Otte-armet lysekrone af messing med kuppeformede skærme af klart glas. H. 100. Diam. 80.
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Topkant på skærme med minimale hak og afslag.
Fra
i
Vurdering