1510/1569
Kinesisk Riyu-scepter af hardwood med segl af udskåret jade. 20. årh. L. 50 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre ridser og mærker.
Varia, 5. marts 2015
Vurdering
Hammerslag
16 bud