2431/​826

Inge Hørup (f. København 1958)

“Babette”, 2013–16. Sign. Inge Hørup; Sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 140×50. Uindrammet.

Original stand.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

18 bud

916420 4.200 DKK
902606 (Autobud) 4.000 DKK
916420 4.000 DKK
902606 (Autobud) 3.800 DKK
916420 3.600 DKK
902606 (Autobud) 3.400 DKK
916420 3.200 DKK
902606 (Autobud) 3.000 DKK
916420 2.900 DKK
902606 (Autobud) 2.800 DKK
916420 2.700 DKK
902606 (Autobud) 2.600 DKK
916420 2.500 DKK
902606 (Autobud) 2.400 DKK
916420 2.300 DKK
902606 (Autobud) 2.200 DKK
916420 2.100 DKK
902606 2.000 DKK