2431/711
Carl-Henning Pedersen (f. København 1913, d. sst. 2007)
Komposition. Sign. Carl-Henning Pedersen 1973, 87/100. Litografi. Lysmål 28×20.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Vurdering
59405 | ||
846154 (Autobud) | ||
59405 | ||
846154 | ||
1147301 | ||
1152397 | ||
1147301 | ||
1152397 |