12142/150
GamFratesi
“Bat”. Sæt på fire skalstole af råhvidt plast, ben af hvidlakeret træ. Udført hos Gubi. H. 83. (4)
Dette emne handles i fuldmoms
Udstillingsmodeller. Brugsspor. Ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 21. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag