2435/760
Arne Haugen Sørensen (f. København 1932)
Figurkomposition. Sign. AHS 87. Akvarel på papir. Lysmål 55×27.
Undersøgt i ramme. Papiret er lettere gulnet. Ramme med løse samlinger.
Vurdering
922832 |