2435/761
William Heinesen (f. Thorshavn 1900, d. sst. 1991)
Uden titel. Sign. William Heinesen, 160/300. Litografi i farver. Lysmål 43×55. Uindrammet i passepartout.
Original stand.
Vurdering
1052367 | ||
328515 |