2431/634
Peter Rostrup Bøyesen (f. Varde 1882, d. København 1952)
Spadserende kvinde med hatteæske. Sign. RB. Olie på malepap. 65×48
Behov for let overfladerensning. Mindre afskalninger.
Vurdering
14 bud
165170 | ||
91369 | ||
165170 | ||
120200 | ||
501891 (Autobud) | ||
120200 | ||
501891 (Autobud) | ||
165170 | ||
501891 (Autobud) | ||
165170 | ||
501891 (Autobud) | ||
165170 | ||
501891 | ||
165170 |