12040/​33

Svensk empirespejl af udskåret og forgyldt træ. 19. årh. H. 93. B. 52.

Brugsslitage. Glasset sidder lidt løst i toppen.

Kunst, antikviteter & design, 1. oktober 2020

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag