12040/33
Svensk empirespejl af udskåret og forgyldt træ. 19. årh. H. 93. B. 52.
Brugsslitage. Glasset sidder lidt løst i toppen.
Kunst, antikviteter & design, 1. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag