2421/843
“Pipeline”. Et par udendørs væglamper af galvaniseret metal. Udført hos Nordisk Solar H. 37. D. 26. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 21. maj 2024
Vurdering
Hammerslag
11 bud