2144/14
Påklædningsstativ af mahogni, front med bøjle, to små skuffer og buksestang, dekoreret med udskæringer og cabriole ben. 20. årh. H. 124. B. 54. D. 31.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. november 2021
Vurdering
Hammerslag