2445/​813

Martin Godsk

Lænestol af eg, genbrugstræ, sæde betrukket med mørkebrunt uld ryg udspændt med flettet flagline. Model MG 31. Udført og stemplet hos Godsk Snedkeri, Viby.

Stand

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

Eftersyn
I Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

6.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?

2 bud

Tidspunkt Byder Bud
1031511 3.200 DKK
995174 3.000 DKK