2424/543
Venini
Stor vase af grønt glas med underfang af hvidt glas. Sign. Venini, 99. Udført hos Venini, Murano, Italien. H. 50. Diam. maks. 22.
Få overfladeridser og mærker.
Moderne kunst og design, 11. juni 2024
Vurdering
Hammerslag