922/204
Vilhelm Lundstrøm (f. København 1893, d. sst. 1950)
Opstilling, 1940erne. Sign. VL. Olie på lærred monteret på pap. 63×42.
Proveniens: Privatsamling, Danmark.
Budfrist
Vurdering
Kommissionsbud
Telefonbud