Mie Olise Kjærgaard (b. 1974)
Originalt litografi, signeret og nummereret 20/44. Indrammet. Mål: 55×38 cm (uden ramme) / 70×53 cm. (inkl. ramme)
Vejl. pris: 5.000 kr.
Værket er doneret af Litografisk.
The Danish Red Cross Youth, 14 May 2024
34 bids
When | Bidder | Bid |
(Auto bid) | ||
(Auto bid) | ||
(Auto bid) | ||
(Auto bid) | ||
(Auto bid) | ||
(Auto bid) | ||
(Auto bid) | ||
(Auto bid) | ||
(Auto bid) | ||
(Auto bid) | ||