Mie Olise Kjærgaard (f. 1974)
Originalt litografi, signeret og nummereret 20/44. Indrammet. Mål: 55×38 cm (uden ramme) / 70×53 cm. (inkl. ramme)
Vejl. pris: 5.000 kr.
Værket er doneret af Litografisk.
Ungdommens Røde Kors, 14. maj 2024
34 bud