2426/277
Et par franske prismekroner med stel af metal beklædt med glasperler, seks lysarme monteret til el. 20. årh. H. 86. Diam. 71. (2)
Ridser og mærker. Brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
Hammerslag
843489 |