2426/​277

Et par franske prismekroner med stel af metal beklædt med glasperler, seks lysarme monteret til el. 20. årh. H. 86. Diam. 71. (2)

Ridser og mærker. Brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Vur­dering

8.000–10.000 DKK

Hammerslag

4.000 DKK

843489 4.000 DKK