2426/277
Et par franske prismekroner med stel af metal beklædt med glasperler, seks lysarme monteret til el. 20. årh. H. 86. Diam. 71. (2)
Ridser og mærker. Brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. juni 2024
Vurdering
Hammerslag