2431/​849

Skandinavisk design

Otte-armet lysekrone af messing med kuppeformede skærme af klart glas. H. 100. Diam. 80.

Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Topkant på skærme med minimale hak og afslag.

Fra i Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?