1804/868
Bordlampe af patineret diskometal, støbt med blomster og bladværk. Stemplet monogram Just A, D. 8. H. inkl. montering. 68.
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 23. januar 2018
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|