2433/​125

Øreklapstol i engelsk stil, betrukket med gråt og sort zig-zag mønster fra Missoni, sæde med løs hynde, mørkbejdsede ben. George II stil, 20. årh. H. 106- B. 72. D. 80.

Proveniens: Agga Von Sydow.

Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage.

I Lyngby
Vur­dering

8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?