2203/​125

Bred kommode af bemalet træ. Gustaviansk stil, 19./20. årh. H. 73. B. 122. D. 54.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Øverste skuffe med lås. Nøgle mangler.

Ældre malerier, møbler og varia, 17. januar 2022

Vur­dering

8.000–10.000 DKK

Hammerslag

8.500 DKK

8.500 DKK
(Autobud) 8.000 DKK
8.000 DKK
7.500 DKK
(Autobud) 7.000 DKK
7.000 DKK
6.500 DKK
6.000 DKK