2203/125
Bred kommode af bemalet træ. Gustaviansk stil, 19./20. årh. H. 73. B. 122. D. 54.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Øverste skuffe med lås. Nøgle mangler.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. januar 2022
Vurdering
Hammerslag