2425/262
Lille militær kiste af bemalet træ med beslag og kantlister af jern. Ca. 1900. H. 56. B. 54. D. 42.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. juni 2024
Vurdering
Hammerslag