1434/1574
Et par barokform stager af sølv, balusterformet stamme på firsidet fodstykke. 20. årh. Udfyldte. H. 19 cm. (2)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Varia, 21. august 2014
Vurdering
Hammerslag
23 bud