2435/7527
Kasper Eistrup (f. Skovshoved 1973)
“Mono”. Sign. Kasper Eistrup, 2012, 138/195. Litografi i farver. Bladstørrelse 53×38.
Original stand. Undersøgt i ramme.
Vurdering