2426/70
Erik Henningsen (f. København 1855, d. sst. 1930)
Italiensk gadeliv og italiensk hestedrosche. Usigneret. Olie på lærred monteret på malepap. Hver 14×22. (2)
Retoucheringer. Mindre hul i lærred.
Vurdering
Hammerslag
828795 | ||
272006 (Autobud) | ||
828795 | ||
272006 (Autobud) | ||
828795 | ||
272006 | ||
828795 |