Olafur Eliasson (f. København 1967)
Komposition nr. 22 fra “Islandsserie”, 2004. Usign. Label med titel på bagsiden. Unika. Lysmål 59×89.
Proveniens: Stalke Galleri, København.
Studio Olafur Eliasson har venligst meddelt, at der er tale om et unikaværk.
God original stand. Intet at bemærke.
Moderne malerier, skulpturer og grafik, 7. marts 2023