Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
Fem kompositioner. Alle fire sign. og dateret, én nummereret. Akvarel på papir og ét litografi i farver. Bladstørrelse fra 21×15 til 32×24. Uindrammet. (5)
Mindre folder og håndteringsmærker.
1078510 | ||
175789 | ||
576 | ||
808206 |