2433/​896

Wilhelm Freddie (f. København 1909, d. sst. 1995)

“Portræt”. Sign. Freddie 77, E.A. Litografi i farver. Lysmål 66×54.

Litteratur: Mogensen & Raben-Skov nr. 070.

Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.400 DKK

174796 1.400 DKK
865990 (Autobud) 1.350 DKK
174796 1.300 DKK
865990 1.100 DKK
1159737 1.050 DKK
801570 1.000 DKK