2433/896
Wilhelm Freddie (f. København 1909, d. sst. 1995)
“Portræt”. Sign. Freddie 77, E.A. Litografi i farver. Lysmål 66×54.
Litteratur: Mogensen & Raben-Skov nr. 070.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Vurdering
Hammerslag
174796 | ||
865990 (Autobud) | ||
174796 | ||
865990 | ||
1159737 | ||
801570 |