2032/740
Dansk møbeldesign
Dobbeltkommode af teak, front med otte skuffer. 1960'erne. H. 80. B. 146. D. 42.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 4. august 2020
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt