2032/794
Kai Kristiansen (f. 1929)
Bænk/bord af eg. Udført og mærket hos Aksel Kjersgaard. H. 33,5. L. 119. B. 36.
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og skjolder. Tegn på fugt. Let løs top.
Moderne kunst og design, 4. august 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud