2439/​1521

Domenico Tintoretto, stil (f. 1560, d. 1635)

Portræt af en venetiansk adelsmand. Usigneret. Olie på lærred. 146×131.

Dette emne handles i fuldmoms

Lærredet er dubleret. Reparationer og retoucheringer. Restaureret. Minimale ridser.

Fra i Lyngby
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?