2431/793
Mie Mørkeberg (f. 1980)
Uden titel. Sign. Mie Mørkeberg 19, 190/200 og 135/200. To litografier i farver. Bladstørrelse 39×29 og 29×39. Uindrammede. (2)
Vurdering
848183 (Autobud) | ||
948778 | ||
848183 (Autobud) | ||
1152108 | ||
848183 (Autobud) | ||
1152108 | ||
848183 | ||
1001058 | ||
1111571 |