924/231
Charles Grimard, workshop of
Signeret Fransk bogskab af mahogni med beslag af forgyldt bronze. Lås sign. Grimard Fabt, d'Ebénisterie d'Arts, R de Charonne, 5. Paris. Ca. 1900. H. 250. B. 152. D. 53.
Budfrist
Vurdering
Kommissionsbud
Telefonbud