Foto endnu ikke klar
893/312
Et par Franske kandelabre af forgyldt bronze, hver med to lysarme og prydet med ovalt profilportræt med Louis XVI og Marie-Antoinette. 19. årh.s slutning. H. 36,5. (2)
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk
Møbler, tæpper og varia , 26. februar 2020
Vurdering
Hammerslag