2434/759
Mogens Koch (f. Frederiksberg 1898, d. København 1992)
Et par bogreoler af massiv Oregon pine, en reol med messingforede samlingshuller. Udført og mærket hos Rud. Rasmussens Snedkerier. H./B.. 76. D. 27,5. (2)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering