12104/244
Poul Johansen (f. 1936, d. 2014, )
“Mennesket og byen”. Sign. P.J. Det store er olie på lærred og de to mindre er olie på plade. Rammemål hhv. 32,5×32, 26,5×31,5 og 26,5×31,5. (3)
Kunst, antikviteter & design, 28. januar 2021
Vurdering
Hammerslag