922/52
Gustaviansk prismekrone med stel af forgyldt messing og bronze, seks lysarme monteret til el., behængt med priser. Stockholm, 18. årh.s slutning. H. 98. Diam. 70.
Dette emne handles i fuldmoms
Budfrist
Vurdering
Kommissionsbud
Telefonbud