2439/770
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927)
“A l'air”. Sign. Alechinsky 1978, 14/90. Litografi i farver med radering. Lysmål 21×27.
Papiret er gulnet. Undersøgt i ramme.
Vurdering
Hammerslag
35 bud
1128071 | ||
1039919 (Autobud) | ||
1128071 | ||
1039919 (Autobud) | ||
1128071 | ||
1039919 | ||
1128071 | ||
1039919 (Autobud) | ||
1128071 | ||
1039919 | ||
1128071 | ||
1039919 (Autobud) | ||
1128071 | ||
1039919 (Autobud) | ||
1128071 | ||
1039919 (Autobud) | ||
1128071 | ||
1039919 (Autobud) | ||
1128071 | ||
1039919 (Autobud) | ||
246527 | ||
1039919 | ||
17882 | ||
246527 | ||
893137 | ||
1128071 | ||
246527 | ||
1164710 (Autobud) | ||
246527 | ||
1164710 (Autobud) | ||
246527 | ||
1164710 (Autobud) | ||
246527 | ||
1164710 | ||
246527 |